Masz pytania? Zadzwoń do nas: +48 794 444 054, +48 794 168 367

Nieruchomość jako pewny kapitał

Leszek Porzeziński 2020-12-21

Świat zmienia się nieustannie. Każdy nowy dzień to nowa rzeczywistość. Obostrzenia, restrykcje czy zmiany w życiu społecznym są nową „normalnością” naszych kolejnych tygodni.  Tak mogłaby brzmieć jedna z mnóstwa definicji czasu epidemii.  Zauważamy zmiany w życiu naszym i naszych bliskich, społecznych oraz tych w skali makro.

Czytaj więcej

„Nowy” Pośrednik Obrotu Nieruchomościami

Leszek Porzeziński 2020-04-20

Świat zmienia się nieustannie. Każdy nowy dzień to nowa rzeczywistość. Obostrzenia, restrykcje czy zmiany w życiu społecznym są nową „normalnością” naszych kolejnych tygodni. Tak mogłaby brzmieć jedna z mnóstwa definicji czasu epidemii. Zauważamy zmiany w życiu naszym i naszych bliskich, społecznych oraz tych w skali makro. Okres trudny, niekomfortowy.

Czytaj więcej

Nowe mieszkania w Ostrołęce – tylko w Góralczyk Nieruchomości

2020-03-16

Strefa biznesu jest szczególną formą nawiązywania, budowania, ale także utrzymywania relacji pomiędzy kontrahentami. Jedną z mnóstwa cech jakie spotkamy w jej zasobach jest zaufanie. To szczególny atrybut mający wpływ na rozwój i osiągnięcie zamierzonego celu. Warto nadmienić w tym miejscu o sprawdzonych, rzetelnych i profesjonalnych partnerach. Firmach posiadających stabilną i ugruntowaną pozycję na rynku.

Czytaj więcej

Jak wygląda wynajem mieszkania przez agencję nieruchomości?

Leszek Porzeziński 2020-02-17

Wynajmowanie mieszkania czy to w przypadku wynajmującego, czy to najemcy bywa kłopotliwe. Niejednokrotnie strony nie mogą porozumieć się co do sprawy umowy najmu okazjonalnego czy też warunków zdania lokalu. Coraz trudniej jest również znaleźć odpowiednią ofertę pod względem wysokich standardów, ale i niskiej ceny wynajmu. Na szczęście istnieją profesjonalne biura nieruchomości, które potrafią sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. 

Czytaj więcej

Nowoczesne pośrednictwo nieruchomości – specjalistyczne wyszukiwarki

Tomasz Góralczyk 2019-11-18

Dzisiejszy rynek obrotu nieruchomościami jest bardzo wymagający. Szybka sprzedaż bądź kupno mieszkania to nie tylko dobrze przygotowana oferta w aspekcie cenowym, ale również jej profesjonalne przedstawienie. Liczy się pomysł, kreatywność i przede wszystkim innowacja. Takie właśnie cechy posiadają najlepsze biura nieruchomości, które udostępniają klientom rozbudowane wyszukiwarki ofert. 

Czytaj więcej

Czym kierować się przy wyborze najlepszego biura nieruchomości?

Tomasz Góralczyk 2019-11-04

Biura nieruchomości to bardzo efektywne podmioty, które świadczą pomoc w zakresie sprzedaży, kupna czy też wynajmu domu, mieszkania czy innego lokalu użytkowego. Warto wiedzieć, że najlepsze z nich dokonują tego w bardzo szybkim czasie, dzięki czemu klient oszczędza pieniądze, a także nie musi się stresować. Dowiedz się, jak wybrać profesjonalnego agenta nieruchomości! 

Czytaj więcej

Wiosna w nieruchomościach

Leszek Porzeziński 2019-03-25

Wiosna w pełni zawitała już do naszego regionu. To optymalny czas na rozpoczęcie prac w domowych ogródkach czy działkach. Nic tak nie cieszy każdego właściciela jak piękna kolorowa rabata, tudzież schludnie i równo skoszony trawnik wokół domu. Aby jednak w pełni oddać się walorom, jakie daje wiosna oczywiste jest posiadanie własnej, wymarzonej nieruchomości.

Czytaj więcej

Rynek wtórny i pierwotny obrotu nieruchomościami

Tomasz Góralczyk 2018-12-10

Struktura liczby transakcji kupna/sprzedaży nieruchomości wedle ich rodzaju w 2016 roku wygląda następująco: lokale stanowiły 47,5% tychże transakcji, 35,7% nieruchomości gruntowe, a 16,7% nieruchomości zabudowane. Najmniejszy wskaźnik uzyskały całe budynki – 0,1%. Dane pochodzące z Głównego Urzędu Statystycznego są podobne zarówno do roku 2015, jak i 2017 (pierwsze 3 analizowane kwartały). Warto wspomnieć również o tym, że ponad 90% inwestycji z zakresu obrotu nieruchomościami działa w ramach wolnego rynku wtórnego i pierwotnego.

Czytaj więcej