Masz pytania? Zadzwoń do nas: +48 794 444 054, +48 794 168 367

Nieruchomość jako pewny kapitał

Leszek Porzeziński 2020-12-21

Świat zmienia się nieustannie. Każdy nowy dzień to nowa rzeczywistość. Obostrzenia, restrykcje czy zmiany w życiu społecznym są nową „normalnością” naszych kolejnych tygodni.  Tak mogłaby brzmieć jedna z mnóstwa definicji czasu epidemii.  Zauważamy zmiany w życiu naszym i naszych bliskich, społecznych oraz tych w skali makro.

W szeroko rozumianym pojęciu obecne czasy wymuszają nowe zachowania ale też i trendy zachowań ludzkich.

Strefa biznesu jest szczególną formą nawiązywania, budowania, ale także utrzymywania relacji pomiędzy kontrahentami. Jedną z mnóstwa cech jakie spotkamy w jej zasobach jest zaufanie. To szczególny atrybut mający wpływ na rozwój i osiągnięcie zamierzonego celu. Warto nadmienić w tym miejscu o sprawdzonych, rzetelnych i profesjonalnych partnerach, firmach posiadających stabilną i ugruntowaną pozycję na rynku.

W myśl powyższego z wielką przyjemnością pragniemy zakomunikować o dwóch nowych projektach pomiędzy znanymi i cenionymi markami na łomżyńskim rynku nieruchomości. Umowa współpracy pomiędzy deweloperem ELDOR-BUD oraz biurem pośrednictwa GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI.

Pierwsza zinwestycji realizowana przez ww. firmy to ,,NOVA PARK”. Kameralna zabudowa wielorodzinna zlokalizowana na ulicy Akademickiej w Łomży. Inwestor położył nacisk na funkcjonalność oraz zapotrzebowanie klientów. Inwestycja w pierwszym etapie to łącznie 39 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni metrażu od 34,08 m2 do 76,86 m2 z pewnością zaspokoją potrzeby klientów zarówno indywidualnych jak i pro rodzinnych. Dodatkowym atutem budynku będą przestronne, zielone ogródki których metraż zaczyna się od 14,84 m2 do aż 40,47 m2 dedykowane lokalom mieszkalnym znajdującym się na parterze budynku. ,,Inwestor nie zapomniał też o osobach ceniących przestrzeń na wyższych kondygnacjach. Na 3 piętrze do dyspozycji nowych właścicieli przewidziano duże balkony wraz z tarasami” – reasumuje Leszek Porzeziński Dyrektor Oddziału Łomża Góralczyk Nieruchomości, odpowiedzialny za sprzedaż mieszkań.

Druga inwestycja prowadzona w Starych Kupiskach pod nazwą ,,LEŚNE WZGÓRZE” to nowe osiedle domów zlokalizowana na ulicy Świerkowej. ,,Inwestor położył nacisk na funkcjonalność oraz zapotrzebowanie klientów. Inwestycja w skład której wejdzie 91 domów o zróżnicowanej powierzchni metrażu z pewnością zaspokoją zróżnicowane potrzeby klientów” – dodaje Leszek Porzeziński. Budowa osiedla ,,LEŚNE WZGÓRZE” podzielona została na trzy etapy. W pierwszym z nich do dyspozycji klientów oddanych zostanie 29 domów (8 w zabudowie bliźniaczej, 9 w zabudowie szeregowej i 12 domów wolnostojących). Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, ale też bazując na dotychczasowym doświadczeniu inwestor przekazuje pełen wachlarz możliwości oferowanych nieruchomości.  Domy z działkami od 183,30 m2 do ponad 530 m2, z możliwością zagospodarowania poddasza. W ofercie firmy ELDOR-BUD przewidziane są domy wolnostojące z garażem i bez, domy typu bliźniak z garażem lub miejscem postojowym na podjeździe, domy w zabudowie szeregowej, analogicznie z garażem lub podjazdem, jak w przypadku zabudowy bliźniaczej. Nieruchomości sprzedawane będą w standardzie deweloperskim, wraz z pełną infrastrukturą niezbędną do zamieszkania w swojej wymarzonej nieruchomości (kostka, ogrodzenie, zagospodarowanie zielenią i oświetleniem zewnętrznym, etc.).

,,Oba powyższe projekty spotkały się z dużym zainteresowaniem klientów o czym świadczy stale rosnąca liczba rezerwacji w odniesieniu do mieszkań i domów” – podkreśla Dyrektor Oddziału Łomża Góralczyk Nieruchomości.

Już dziś zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które poszukują własnego domu lub lokalu mieszkalnego. Doświadczenie oraz ugruntowana, silna i stabilna pozycja na rynku obydwu firm niech będą wymiernym argumentem dla każdego potencjalnego klienta pragnącego ulokować mądrze i z zyskiem swoje zasoby finansowe.