Masz pytania? Zadzwoń do nas: +48 794 444 054, +48 794 168 367

Wiosna w nieruchomościach

Leszek Porzeziński 2019-03-25

Wiosna w pełni zawitała już do naszego regionu. To optymalny czas na rozpoczęcie prac w domowych ogródkach czy działkach. Nic tak nie cieszy każdego właściciela jak piękna kolorowa rabata, tudzież schludnie i równo skoszony trawnik wokół domu. Aby jednak w pełni oddać się walorom, jakie daje wiosna oczywiste jest posiadanie własnej, wymarzonej nieruchomości.

Dzisiejszy rynek działek, domów czy siedlisk oferuje szeroki i nieograniczony wręcz wybór.  ,,Każdy klient znajdzie coś dla siebie w optymalnej, dostosowanej do swoich predyspozycji zakupowych cenie” – potwierdza Piotr Potulski Doradca ds. nieruchomościami w firmie Góralczyk Nieruchomości z ostrołęckiego oddziału.

Zanim jednak zdecydujemy się na wymarzony dom lub działkę warto jest przeanalizować decyzję o ewentualnym nabyciu. Chodzi tu nie tylko o nasz wybór, ale przede wszystkim bezpieczeństwo transakcji oraz stan prawny nieruchomości. W dzisiejszej dobie Internetu komfortowo sprawdzimy położenie działki, sprawdzimy jej księgę wieczystą, etc. Rynek nieruchomości jak każdy ulega nieustannym zmianom, składają się na niego nowe ustawy, rozporządzenia czy nowelizacje. Nie trudno zatem pogubić się w gąszczu przepisów i zawirowanych uchwał. Co wówczas? Gdzie szukać rady lub podpowiedzi? Biuro Nieruchomości Góralczyk, które zagwarantuje nam bezpieczeństwo, fachowe doradztwo oraz profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Pamiętajmy jednak by wybrać solidnego i sprawdzonego pośrednika wszakże chodzi o nasze pieniądze.

Góralczyk Nieruchomości to nowoczesna firma z profesjonalnym zespołem agentów działających w województwie podlaskim, mazowieckim czy warmińsko-mazurskim. To kompleksowa obsługa sprzedaży, wynajmu każdej nieruchomości.

,,Naszym celem nadrzędnym jest bezpieczeństwo i  pewność  transakcji oraz maksymalizacja zadowolenia klientów”. Podaje Leszek Porzeziński Dyrektor Oddziału Łomża/Ostrołęka. ,,Pamiętajmy, że każda nieruchomość jest inna, stan prawny, właściciele lub współwłaściciele, hipoteki, roszczenia, itp. Zakup wymarzonego domu powinien być radością i spełnieniem marzeń, my pomagamy spełniać marzenia klientów – dodaje.

Oferta biura Góralczyk Nieruchomości to szeroki wachlarz działek w tym: budowlanych, inwestycyjnych czy rekreacyjnych z naszego regionu. To także olbrzymia oferta domów oraz siedlisk, które w ostatnim czasie zwłaszcza w sezonie wiosennym i letnim przeżywają znaczący wskaźnik zainteresowania.  Agencja posiadająca status ,,profesjonalnego agenta” dzięki dbałości oraz kompletności oferowanych przez nią nieruchomości.

Oferty biura możemy odnaleźć na stronie www.goralczyknieruchomosci.pl lub Facebooku www.facebook.com/goralczykrealestate/