Masz pytania? Zadzwoń do nas: +48 794 444 054, +48 794 168 367

Joanna Boniatowska
Joanna Boniatowska
Doradca ds. Nieruchomości
Oddział Ostrołęka
  • 217 000 zł - 670 600 zł Cena (zł)
  • 28.94 m2 - 170.61 m2 Powierzchnia
  • 6 500 zł - 8 795,6 zł Cena za m2
  • 1 - 4 Liczba pokoi
Opis nieruchomości

OPIS INWESTYCJI:
Przedstawiamy Państwu nową inwestycję deweloperską w Ostrołęce - projekt kompleksu mieszkaniowego "Dębowa Oaza", który powstaje przy ul. Łubinowej.
Osiedle składać się będzie z nowoczesnych budynków wielorodzinnych o modernistycznej architekturze i pomysłowo zaaranżowanych częściach wspólnych. Sprawdź naszą ofertę nowych mieszkań z rynku pierwotnego w Ostrołęce.

Każdy z budynków wykonany będzie w sprawdzonej, oszczędnej technologii pod kątem eksploatacji. Do ogrzewania pomieszczeń oraz ciepłej wody będzie używane paliwo gazowe zgodne z wytycznymi ochrony środowiska.

Mieszkania zostaną przekazane Nabywcom w stanie deweloperskim.

LOKALIZACJA INWESTYCJI:
Ostrołęka, ul. Łubinowa, to właśnie tutaj Nabywcy będą mogli cieszyć się bliskością natury, spokojem oraz kameralną atmosferą, nie rezygnując przy tym z wygody, jaką zapewnia mieszkanie na nowoczesnym osiedlu, świetnie skomunikowanym z centrum miasta. Lokalizacja inwestycji została dobrana w taki sposób, aby było możliwe korzystanie z uroków spokojnego życia pod miastem i jednocześnie komfortowe podróżowanie między dowolnymi punktami w regionie. Wybierając teren pod inwestycję zrobiliśmy wszystko, aby osadzić ją w bezpiecznym, atrakcyjnym krajobrazowo miejscu niezagrożonym ekspansją miast i zanieczyszczeniami. Pomimo tego, że na terenie osiedla panuje cisza i spokój, a w pobliżu rośnie niewielki las, to do Galerii Bursztynowej znajdującej się w centrum Ostrołęki odległość wynosi jedynie 1,5 kilometra. Wszystkie mieszkania będą podłączone do sieci gazowej, co zwiększy ich komfort i bezpieczeństwo, a także pomoże obniżyć koszty eksploatacyjne.


Film
Zobacz na mapie
Kontakt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi.