Masz pytania? Zadzwoń do nas: +48 794 444 054, +48 794 168 367

Leszek Porzeziński
Leszek Porzeziński
Dyrektor Oddziału
Oddział Łomża
  • 598 000 zł - 598 000 zł Cena (zł)
  • 70.78 m2 - 70.78 m2 Powierzchnia
  • 8 449 zł - 8 449 zł Cena za m2
  • 3 - 3 Liczba pokoi
Opis nieruchomości

NOVA PARK to kameralna zabudowa wielorodzinna zlokalizowana na ulicy Akademickiej w Łomży.

Inwestor położył nacisk na funkcjonalność oraz zapotrzebowanie klientów. Nowa inwestycja deweloperska jest zlokalizowana w pobliżu Międzynarodowej Akademii Nauk Stosowanych w Łomży.

Łomża jest trzecim co do wielkości miastem w swoim województwie, co czyni ją miejscem doskonałym do życia i do zamieszkania. W zasięgu ręki są wszystkie udogodnienia, których można oczekiwać od miasta, a jednocześnie jest zapewniony oczekiwany spokój przedmieść. W ciągu dnia można wykonywać zawodowe obowiązki, a po południu wybrać się na wycieczkę rowerową do jednego z pobliskich lasów lub na spacer do parku krajobrazowego. Weekend można spędzić na spływie kajakowym, a następnie pojechać do Warszawy załatwić najważniejsze sprawy i spokojnie wrócić jeszcze tego samego dnia dzięki drodze ekspresowej prowadzącej do stolicy w mniej niż 2 godziny. Łomża jest miastem łączącym wszystkie cechy i udogodnienia, których oczekuje się od miejsca idealnego do zamieszkania. Łomża odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających osób.

W pierwszym etapie nowej inwestycji z rynku pierwotnego przewidziano budowę 39 mieszkań z garażami podziemnymi oraz miejscami postojowymi nadziemnymi. NOVA PARK to nowoczesna zabudowa lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni metrażu od 34,08 m2 do 79,68 m2 z pewnością zaspokoją potrzeby klientów zarówno indywidualnych jak i prorodzinnych. Dodatkowym atutem budynku będą przestronne zielone ogródki, których metraż zaczyna się od 14,84 m2 do aż 40,47 m2 dedykowane lokalom mieszkalnym znajdującym się na parterze budynku. Inwestor nie zapomniał też o osobach ceniących przestrzeń na wyższych kondygnacjach. Na 3 piętrze do dyspozycji nowych właścicieli przewidziano duże balkony wraz z tarasami.

W inwestycji NOVA PARK Łomża przewidziano 49 miejsc w hali garażowej oraz 10 miejsc postojowych zewnętrznych.

Osiedle z dogodną, łatwą i szybką komunikacją. Optymalnie skomunikowane z każdą częścią miasta. Termin rozpoczęcia prac pierwszego etapu zaplanowano na I kwartał 2021 roku, a zakończenie III kwartał 2022 roku. Budynek został już oddany do użytkowania dla nowych mieszkańców.


Film
Zobacz na mapie
Kontakt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi.