Masz pytania? Zadzwoń do nas: +48 794 444 054, +48 794 168 367

Piotr Wiśniewski
Piotr Wiśniewski
Doradca ds. Nieruchomości
Oddział Łomża
O agencie

Urodzony handlowiec z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży dóbr i usług. Robię tylko to co lubię. Uwielbiam kontakty z ludźmi i wyzwania z gatunku "tego się nie da". Chociaż cenię zasady, unikam schematów działania, każdej sytuacji należy się indywidualne podejście.


Sukcesy nakręcają, porażki nie wchodzą w grę. Profesjonalizm bez poczucia humoru jest nudny. Satysfakcję klienta traktuję jako nieodzowną część wynagrodzenia za swoją pracę. Ponieważ cenię współpracę z najlepszymi, biuro GÓRALCZYK NIERUCHOMOŚCI było jedynym wyborem, tu po prostu jesteśmy skazani na sukces.


Pracuję, żeby żyć a nie odwrotnie, wolny czas spędzam zawsze z rodziną. Jestem zwolennikiem zdrowego trybu życia, kocham zwierzęta i naturę. Na co dzień kieruję się regułą "Dlatego wszystko, co chcecie, żeby ludzie wam czynili, sami też im czyńcie". Choć staram się twardo stąpać po ziemi jestem niepoprawnym optymistą z głową pełną marzeń i pomysłów. Ulubiony cytat: "Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie głupiego, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości" - Mark Twain.


Oddział:

Łomża


Rejon działania:

Łomża


Specjalizacja:

domy, mieszkania

Dane kontaktowe

Oddział Łomża