Masz pytania? Zadzwoń do nas: +48 794 444 054, +48 794 168 367

na Sprzedaż

Komfortowy domek nad wodą

790 000 zł 15 192,31 zł / m2
Rok budowy
2018
Powierzchnia
52 m2
Pow. działki
2 026 m2
Liczba pokoi
3
Liczba kondygnacji
2
Numer oferty
2573
Komfortowy domek nad wodą 790 000 zł
Dodaj do ulubionych Dodano do ulubionych
Joanna Boniatowska
Joanna Boniatowska
Dyrektor Oddziału
Oddział Ostrołęka
Opis nieruchomości

Potrzebujesz odskoczni, spokoju i wyciszenia od chaosu miasta?
Kochasz naturę, las i wodę? Mam dla Ciebie coś wyjątkowego!

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 działek i pięknego domku rekreacyjnego  położonego w miejscowości Brzóze Małe w gminie Rzewnie, powiat makowski.
Dom  murowany dwukondygnacyjny, dobrze ocieplony styropianem i wełną szklaną (dach) wybudowany na ogrodzonej i zagospodarowanej posesji o powierzchni 1047 m2 (działki oznaczone numerami 37/14 i 38/6).
Na parterze
- salon - z  kominkiem
- aneks kuchenny - wyposażony w meble i sprzęt AGD
- łazienka - z wygodną kabiną prysznicową
- taras  z pięknym widokiem na zieleń i wodę
Na piętrze:
- dwie duże sypialnie

Wnętrza przestronne i funkcjonalne - wyłożone drewnem i gustownie umeblowane. Utrzymane w jasnej pastelowej kolorystyce pozwalającej na dobre odbicie światła, dzięki czemu jest w nim  bardzo przyjemnie.
Kominek z obudową z kafli ceramicznych nie tylko dodaje klasy i tworzy przytulną atmosferę, ale również pozwala ogrzać się w chłodniejsze dni - nawet zimą.
Z salonu jest wyjście na wspaniały  taras, który z łatwością pomieści dużą rodzinę lub paczkę przyjaciół. Jest on zadaszony, więc można na nim przebywać komfortowo w każdą pogodę.

Dom wybudowany na wzniesieniu w 2018 roku techniką tradycyjną, ocieplony styropianem 10 cm, zaopatrzony w prąd z sieci i wodę z własnej studni.