Wyszukiwarka

Pośrednictwo

Głównym zakresem działalności firmy jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Oferujemy pomoc przy zakupie i sprzedaży domów, działek, mieszkań oraz nieruchomości komercyjnych. Pomagama także w wynajmie nieruchomości.


W bazie ofert znajdziecie Państwo:

  • nieruchomości mieszkaniowe (mieszkania, domy i inne budynki mieszkalne),
  • obiekty komercyjne (magazyny, hale, ośrodki hotelowo-wypoczynkowe),
  • działki (tereny inwestycyjne, działki budowlane, grunty rolne i leśne),
  • pozostałe nieruchomości, takie jak: domy rekreacyjne, siedliska, gospodarstwa rolne i wiele innych.


Oferowana przez nas pomoc przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości zaczyna się od spotkania z Klientem i rozmową z nim. Zdobycie od Klienta cennych informacji o jego oczekiwaniach jest fundamentem skutecznej i zadowalającej współpracy. W trakcie rozmowy dokonujemy analizy potrzeb Klienta. Dzięki niej możemy doprecyzować plan współpracy, przygotować odpowiednią ofertę i sfinalizować obrót nieruchomością na jak najkorzystniejszych warunkach.
Inne oczekiwania będzie miał Klient kupujący nieruchomość, inne zaś sprzedający. Analiza motywacji jednych i drugich gwarantuje zarówno nam, jak i Klientom sprawną i bezproblemową komunikację.


Zapewniamy także pomoc i doradztwo w obsłudze wszelkich formalności związanych z zakupem lub sprzedażą nieruchomości. Nie zostawiamy Klienta w połowie drogi. Zawsze do końca prowadzimy jego sprawę. Dzięki doświadczeniu i wiedzy jesteśmy w stanie doradzić odpowiednie rozwiązania, które będą dla Ciebie korzystne.
Jeśli potrzebujesz pomocy w sprzedaży/kupnie lub wynajmie nieruchomości, już dziś możemy się spotkać i omówić warunki współpracy.

Zapraszamy.

Designed by Possible